ponedeljak 19.02.2024.
18:58

Prvi poraz Voždovčana na svom terenu od početka sezone.

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Utakmicom između Voždovca i Napretka večeras je kompletirano 21. kolo Superlige Srbije.

Kao pobednici iz ovog duela su izašli fudbaleri Napretka koji su na voždovačkom ''Krovu'' slavili sa 2:1 i učvrstili se na jedanaestoj poziciji na tabeli sa 25 osvojenih bodova.

Voždovac posle ovog poraza ima učinak 7-7-7 i sa 28 bodova zauzima devetu poziciju na superligaškoj tabeli.

Trijumf gostiju iz Kruševca najavio je Lazar Zličić, vodećim golom već u osmom minutu na asistenciju Majdevca, ali se nije dugo čekalo ni da domaći uzvrate. Izjednačenje Voždovcu doneo je Flemings u 26. minutu meče i tih 1:1 je dugo ostalo na snazi.

Trenutak odluke dogodio se u 77. minutu meča, kada je posle centaršuta Ljubomirca sa desne strane, mrežu golmana Katića zatresao Majdevac i doneo sva tri boda Kruševljanima.