četvrtak 21.12.2023.
16:54

Subotičani u finišu stigli do velika tri boda!

2022 Marko Djokovic/Starsport.rs ©

Današnji program u okviru zaostalog, devetog kola Superlige Srbije počeo je utakmicom između Novog Pazara i Spartaka, a bodove su osvojili gosti iz Subotice.

Spartak je trijumfovao sa 1:0, a trenutak odluke dogodio se u finišu meča.

Igrao se 87. minut meča, duga lopta upućena je ka napadaču Spartaka Voju Ubiparipu koji je iskoristio veliki prostor ispred šesnesterca domaćih i sa nekih 19-20 metara uputio snažan i precizan udarac za vođstvo Spartaka od 1:0.

Povreda Adema Ljajića već u 16. minutu meča je pokvarila planove treneru Pazaraca Siniši Dobrašinoviću, pa su domaći u največem delu meča morali bez svog najboljeg igrača.

Tim Nenada Lalatovića je to iskoristio, ostavcio je nešto bolji utisak i došao do pobede kojom su se probili na ivicu plej-of zone sa 25 bodova, dok je Novi Pazar ostao na 29 bodova, za sada na četvrtoj poziciji na tabeli.