Lalatović upire prstom u "jednog čoveka u Zvezdi": "Dobio je stres zbog mene, ne plašim ga se!"
Kaže i da je "jedan čovek iz Zvezde" urgirao u sudijskoj organizaciji.
Povezane vesti
Pred utakmicu sa Kolubarom, javnosti se obratio Nenad Lalatović na konferenciji za medije i istakao je da ga očekuje veoma teška utakmica.
"Očekuje nas ubedljivo najteži meč, psihološki. Igramo protiv Kolubare koja igra u formaciji sa trojicom pozadi. Igraju kontru i polukontru, imaju sjajna krila, vezni red na čelu sa Milojevićem...", počeo je Lalatović najavu za meč protiv Kolubare na svom terenu.
"Protiv Zvezde su izgubili očekivano i dolaze ovde gde će dati sve od sebe. Najteže je dobiti utakmice koje su već dobijene. Izbora nemamo, daćemo 120% mogućnosti. Imamo 16 bodova, poslednja dva kola smo igrali sa Zvezdom i Partizanom...", kaže šef struke Radničkog.
Kaže da će protiv Kolubare igrati u najjačem sastavu, ali i da će ekipa morati da se pojača.
"Na proleće moramo da se pojačamo, dva do tri igrača, da budemo tim koji će juriti da uđemo u plej-of. Stojim iza svojih reči, imamo velike šanse ako suđenje bude 50-50. Nadam se da će na proleće Radnički imati bolje suđenje nego jesenas", rekao je Lalatović.
"Marjanović se oporavio, Mihajlović je imao temperaturu, Aksentijević se vratio... Izaćićemo u najjačem sastavu", rekao je on.
Osvrnuo se na utakmicu protiv Partizana gde je, kako kaže, "išao na streljanje", sve zbog utakmice sa Zvezdom gde su njegovi igrači dobijali kartone.
"Do aprila ako dobijem crveni karton, ne mogu da radim u srpskom fudbalu. Na seminaru za sudije pred utakmicu gospodin Filipović je rekao sudijama da budu oštri prema meni. Sigurno će doći neko od sudija koji žele da se dodvoravaju Filipoviću i koji će mi pokazati crveni karton. Nisam želeo da moja reakcija ošteti Radnički. Do kraja sam uživao u uvredama. Nijednog trenutka nije prekinuta utakmica, ni kada su vređali majku moje dece. Sve je dozvoljeno. Nije lepo i nije primereno. Mene vređajte, to sam navikao, ali ne treba da vređate majku moje dece", rekao je Lalatović.
Kasnije je i objasnio o čemu se radi.
"Zašto je to gospodin Filipović rekao, ja to ne znam. Želim mu da bude još pet godina na čelu sudijske organizacije. On sam odlučuje o svojoj sudbini, ali mislim da može da radi neke stvari bolje. Ne znam zašto sam mu trn u oku, ali mislim da je to posle Crvene zvezde. Jedan član uprave Crvene zvezde je navikao da ja moram da budem miran. Crvena zvezda mora mene uvek olako da pobedi. Ja sam svima želeo da pokažem koliko vredim, nije bilo baš prijatno. Jedan čovek je dobio stres zbog mene, naravno, urgirao je i vršio pritisak na sudijsku organizaciju. Tom čoveku moram da se obratim i da kažem da ja volim Zvezdu više od njega 100 puta. Zvezdi sam samo sve davao. Nikad ništa uzeo. Ne možemo da se poredimo. Nikad nisam puštao Zvezdu", rekao je Lalatović.
"Dokle god je taj čovek u Zvezdi, ja nikada ne mogu da se vratim. Jednostavno, ne moram da se vratim. Ja ga se ne plašim", rekao je on.
0 Komentara