Lazetić posle senzacije: "Sugerisano mi je da igram sa omladincima"
Gorak ukus poraza.
Povezane vesti
Nišlije znaju ključ za lučansku ''bravu'', TSC izvukao bod u Surdulici
''Novi Pazar iz dana u dan raste kao klub, Ljajić je pravi lider, a Ahmed suvo zlato ovog kluba!''
Kapiten Kragujevčana hvali Pančevce: ''Dosta su se pojačali, opet nam treba velika podrška navijača''
Lazetić poslao Ada u Srbiju - OFK Beograd na pragu velikog pojačanja!
Predstavnik Srbije u Ligi Evrope TSC je iznenađujuće eliminisan od Smedereva u šesnaestini finala Kupa Srbije posle izvođenja penala.
Trener drugoplasiranog tima Superlige Srbije prošle sezone, koji je i sada konkurencija Partizanu i Crvenoj zvezdi na vrhu tabele, Žarko Lazetić je naveo da nije potcenio rivala, iako se tražilo da igra sa značajno podmlađenim sastavom.
"Znali smo da nas čeka težak teren gde nismo u mogućnosti da do kraja ispoljimo svoj kvalitet. Predsednik je sugerisao da izađemo i domaćinu suprostavimo omladince, ali sam odustao od toga jer nam je ovo bila dobra uvertira za naredne mečeve. Čestitam Smederevcima na pobedi, posle penal ruleta, a od svoje ekipe očekujem da u narednim susretima bude na zavidnom nivou i opravda naša očekivanja", rekao je Lazetić.
TSC-u ostaje borba u Superligi Srbije i Ligi Evrope.
0 Komentara