Lendejl jedva čeka Partizan: "Nosiću crno-belo!"
Australijanac neće propustiti dolazak Partizana.
Povezane vesti
Ode jedan od najboljih iz Reala!
(VIDEO) Željko: "Bio sam veoma srećan u Partizanu..." Evo i zašto je Janakopulos dobio veliki aplauz novinara!
Željko se obratio, odmah pomenuo Partizan, pa PAO: "Lako sam našao motivaciju!"
(VIDEO) Neverovatne scene, Željko je stigao, preko 3000 ljudi na konferenciji!
Centar Hjuston Roketsa Džok Lendejl planira da prisustvuje utakmicama Partizana u Australiji krajem leta.
Crno-beli će učestvovati na turniru "Pavlos Janakopulos" u Sidneju, ali će utakmicu igrati i u Melburnu protiv Panatinaikosa. Detalji su potvrđeni danas od strane organizatora i domaćina, učestvovaće i dve australijske ekipe i svet će se pobliže upoznati sa evropskim ekipama, ali i evropskom atmosferom jer u zemlji kengura ima popriličan broj Srba i Grka koji su otišli za nekim boljim uslovima.
Jedan od onih koji neće propustiti gostovanje bivšeg kluba u sopstvenoj zemlji je Džok Lendejl.
"Velika stvar. Nosiću crno-belo", napisao je Lendejl na Instagramu.
Lendejl je igrao za Partizan između 2018. i 2019. godine.
0 Komentara