LŠ za mlade, poluvreme - Zvezdi se ne piše dobro

utorak 23.11.2021.
19:45

Težak zadatak pred Crvenom zvezdom.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Omladinci Crvene zvezde gube od Empolija na stadionu "Karlo Kaselani" sa 2:0 u prvom poluvremenu uzvratne utakmice Lige šampiona za mlade.

Ne sluti na dobro krajnji rezultat kada su u pitanju izabranici Marka Neđića. Italijanski tim je pokazao terensku nadmoć, ograničavaju Zvezdu u vidu korišćenja prostora budući da im praktično ne dozdolajvaju da pređu polovinu igrališta...

Golman Marinković je, baš kao i u prvom duelu, mnogo puta spasavao svoj tim, ali nije mogao u dva navrata. Magazu i Aslani su u periodu od 14. do 16. minuta postizali golove za mirnu prednost Empolija koji je u Beogradu uspeo da odigra nerešeno i tako sa sigurnim rezultatom ulaze u nastavak susreta.

Ukoliko ne izjednače ili ne preokrenu, fudbaleri Crvene zvezde okončaće takmičenje u Ligi šampiona za mlade.