sreda 28.04.2021.
20:02

Odigrane su prve tri utakmice 34. kola šampionata Srbije.

Sportske.net

Duel direktnih konkurenata u borbi za opstanak odigran je u novom Pazaru, gde je ekipa Voždovca kao gost trijumfovala rezultatom 2:0 i tako ostavila domaćina u zoni ispadanja.

Oba gola postignuta su već u prvih pet minuta meča. Prvo je Bogdanoviću drugom minutu ''načeo'' Pazarce, a tri minuta kasnije Purtić je realizovao penal za Voždovac - 2:0.

Pobedu u gostima ostvario je i već otpisani Zlatibor, koji je u ''derbiju začelja'' sa 1:0 savladao ekipu OFK Bačke golom Momčilovića u šestom minutu meča.

Najefikasnije je bilo na Banovom brdu, gde je Čukarički savladao ekipu Mladosti rezultatom 4:2. Po dva gola postigli su Jovanović (11. i 49. minut) i Vidosavljević (62. i 71.), a poraz Lučanaca u drugom poluvremenu ublažili su Jovanović u 53. i Bojović u 87. iz jedanaesterca.