LSL - ''Pljuštali'' penali u Subotici, Javor i ''Zmajevi'' nose ceo plen sa gostovanja

subota 20.03.2021.
17:30

Domaćim ekipama baš nije išlo u današnjim mečevima.

Sportske.net

U senci Partizanove pobede nad OFK Bačkom od 4:0, ovog popodneva odigrane su još tri utakmice 28. kola Linglong Superlige.

Voždovac je sa 1:0 pobedio Radnički u Nišu, golom Stanisavljevića u 72. minutu meča, čime su ''Zmajevi'' prekinuli mini-seriju od dva uzastopna poraza.

Za to vreme je Javor kao gost rezultatom 2:0 bio bolji od Zlatibora. Ilić je u 15. minutu doneo prednost Ivanjičanima, a trijumf je potvrdio Luković, pogotkom u 83. minutu utakmice.

Najzanimljivije je bilo u Subotici, gde je Spartak uspeo da u samom finišu dođe do boda protiv TSC-a.

Domaći su poveli u 23. minutu golom Tufegdžića iz jedanaesterca, a u drugom poluvremenu je usledio preokret gostiju, preko Lukića iz penala u 64. i Đura Zeca u 74. minutu meča.

Na ulasku u nadoknadu vremena, još jedan penal za Spartak i opet ga je realizovao Tufegdžić za konačnih 2:2.