petak 31.03.2023.
20:53

Veoma dobra partija gostiju.

rdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Fudbaleri Novog Pazara savladali su ekipu Mladosti u Lučanima rezultatom 3:1 u okviru 28. kola Super lige Srbije.

Gosti su poveli u 27. minutu golom Miloša Mijića koji je odbijenu loptu u kaznenom prostoru poslao u mrežu.

Samo sedam minuta kasnije stiglo je izjednačenje, korner s leve strane je u pogodak pretvorio Nemanja Žunić, a nerešenim rezultatom se i otišlo na odmor.

Drugo poluvreme je u potpunosti pripalo Pazarcima.

Samo tri minuta u nastavku meča, Nikola Bogdanovski je udarcem sa distance savladao Savića, da bi konačan rezultat postavio Andrija Majdevac posle odličnog kontranapada u 72. minutu susreta svojim 11. pogotkom u sezoni

Pred iskusnim Miloradom Kosanovićem je veoma težak zadatak da spasi Lučance od ispadanja iz lige.

Novi Pazar zauzima šestu poziciju u Super ligi Srbije sa 47 bodova, dok je Mladost 14. sa 21.