ponedeljak 06.11.2023.
20:25

Gaćinovićev debi u Kruševcu nije prošao slavno.

Printscreen/TV Arena Sport

Fudbaleri IMT ubedljivo su savladali Napredak u Kruševcu sa 0:4 (0:2) u okviru 14. kola Super lige Srbije.

Serija od dva poraza okončana je za ekipu Nebojše Jandrića pošto su iskoristili praktično svaku svoju priliku u Kruševcu i lako izašli na kraj sa domaćinom.

Domaćinom, koji je imao posed, ali ne i ideju šta da uradi u ofanzivi i već nakon pet minuta Luka Luković načinje mrežu Napretka. Nakon pola sata igre, njegov mlađi brat realizuje penal i duplira prednost IMT.

U nastavku, još po gol dvojice Lukovića, od kojih se posebno ističe treći pogodak na utakmici kada je Miloš osetio situaciju, napao brisan prostor ispred sebe i odličnom egzekucijom došao do sedmog gola u ovoj sezoni. Zanimljivo, gol je proslavio u stilu zvezde Real Madrida Džuda Belingema.

IMT sada ima 14 poena, Napredak je na pretposlednjem mestu sa tri boda manje.