četvrtak 25.11.2021.
20:03

Evrogol sjajnog Zvezdinog veziste!

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

I pored brojnih kadrovskih problema, Crvena zvezda je večeras na dobrom putu da ostvari novu pobedu u Ligi Evrope i dođe na prag plasmana u narednu fazu ovog takmičenja!

Posle neubedljivog prvog poluvremena, srpski šampion je u nastavku uspeo da dođe do vođstva, i to prelepim golom Mirka Ivanića u 57. minutu!

On je uspeo da se izbori za loptu na tridesetak metara od protivničkog gola, posle čega mu se ukazao slobodan prostor ispred kaznenog prostora gostiju, što Ivanić na najlepši mogući način koristi i iskosa sa leve strane šalje neodbranjiv projektil u gornji levi ugao - 1:0 za Crvenu zvezdu!

U prilogu pogledajte i radost crveno-belih sa svojim najmlađim navijačima koji ih večeras bodre sa tribina.