Malo je 77 minuta igrač više, hrabri Javor izdržao protiv IMT-a!

19:59

IMT bez pobede u Ivanjici.

© Pedja Milosavljevic/STARSPORT/ 2024 ®

Bez pobednika večeras u Ivanjici, u duelu Javora i IMT-a 1:1.

Velika nervoza na terenu tokom čitavog prvog poluvremena. Naboj i važnost koju je nosila ova utakmica su doneli svoje, a Javor je prvi stigao do prednosti.

Igrao se deveti minut kada je Stjuart sve sam uradio, fudbaler na pozajmici iz Salernitane je uspeo da se namesti i da šutira sa oko 17-18 metara i da pogodi za 1:0.

I onda ključni detalj, golman Manojlović povlači protivnika, sudija Trifković pokazuje crveni karton, a Luković uspeva da postigne gol iz penala za 1:1.

Do kraja poluvremena nervoza, ali promene rezultata nije bilo, iako su gosti imali loptu u svom posedu.

Hrabro je igrao Javor do kraja utakmice, IMT je imao nešto više loptu u posedu, ali to nije bilo dovoljno za pobedu u Ivanjici, čak i pored činjenice da su imali igrača više.

Tabela kaže da su i jedni i drugi u velikoj opasnosti od ispadanja, ali da je verovatnije da će igrati u baražu, nego ispasti direktno.