ponedeljak 13.01.2020.
20:00

Nije se dugo čekalo na njegov prvi nastup u dresu Al Ahlija.

Sportske.net/Nikola Miloradovic

U Saudijskoj Arabiji igra se 14. kolo nacionalnog šampionata, a utakmica koja je danas privukla pažnju i u našoj zemlji bio je duel između Al Ahlija i Abhe.

Domaći tim je slavio sa 3:1, a meč će ostati upamćen i po debitantskom nastupu doskorašnjeg kapitena Crvene zvezde Marka Marina u dresu Al Ahlija.

U igru je ušao sredinom drugog poluvremena, u 67. minutu, kada je zamenio Đaninija, pri rezultatu 2:1 u korist njegovog tima.

Rezultatska neizvesnost je i dalje trajala, ali samo do 83. minuta, kada Marin asistira za Al Somu, a ovaj pogađa za konačnih 3:1.

Dakle, Marin je već na debiju počeo da ''pakuje'' golove svojim saigračima, a verujemo da se neće dugo čekati ni na njegov golgeterski prvenac u dresu Al Ahlija, koji posle 14. kola zauzima treće mesto na tabeli, sa četiri boda manje od Al Hilala i Al Nasra.