Marko Milošević u epizodi - ''Sve za ljubav, sve za Partizan''
Kad Partizan zove, sve drugo pada u drugi plan.

Povezane vesti
Partizan će u novu sezonu ući sa novim golmanom Markom Miloševićem, koji je stigao iz kragujevačkog Radničkog, gde je ostavio sjajan utisak.
Iskusni čuvar mreže je u Partizanu nasledio dosadašnjeg kapitena Aleksandra Jovanovića koji je otišao u Kodžaeli, a kada su se utisci polako slegli, Milošević je govorio za klupsku televiziju.
''Osećaj je fenomenalan. Još uvek sam pod utiskom da branim za crno-bele. Nije bilo previše pregovora, ja sam i rekao pre neki dan da kad Partizan pozove, on je jedina opcija. Danko Lazović me je pozvao, agent i ja smo prihvatili ponudu Partizana.
Aca je zaista neverovatno branio, dosta toga je doneo klubu, navijačima, biće teško nadoknaditi njegov odlazak, ali daću 200 posto svojih mogućnosti da u tome uspem i da se ne oseti ta razlika.
Uvek sam se trudio da kroz karijeru dajem svoj maksimum. Busanje u grudi ne donosi puno navijačima, već dobre odbrane na terenu. To vas svrstava ili u ljubimce, ili među one koje navijači ne simpatišu. Ja ću dati sve što imam u svom životu da Partizanu donesem radosti ove sezone i nadam se da ću uspeti u tome'', uverava Milošević.
Presrećan je zbog prilike koja mu se ukazala da brani boje kluba za koji navija od malih nogu.
''Kruna karijere! Svaki igrač kada krene da igra fudbal u Srbiji sanja da obuče crno-beli ili onaj drugi dres. Ja ću sada dati sve od sebe da taj san traje što duže i da donese trofeje''.
Prošle sezone je bio odličan i u mečevima protiv Crvene zvezde, pogotovo u Kragujevcu ovog proleća, kada je Radnički sa njim na golu iznenadio šampiona i savladao ga sa 4:1.
''Jedna od najboljih utakmica u mojoj karijeri. I u prvom delu sezone kad smo izgubili 6:0 sam dobro branio, ali u drugoj utakmici u Kragujevcu nas je i rezultat nagradio''.
U Partizanu neće imati problema da se prilagodi zahtevima trenera Srđana Blagojevića koga odlično poznaje.
''Četiri godine smo sarađivali - tri u Kazahstanu i godinu dana u Mađarskoj. Odlično znam njegov sistem rada i brzo ću se uklopiti u njegovu filozofiju. Trenera golmana Nemanju Jovšića znam, prvi put sarađujemo i vrlo sam zadovoljan kako radimo.
Srđan Blagojević je sa moje tačke gledišta trener koji voli da dominira u igri, traži od golmana dosta da učestvuje u igri, što meni i odgovara. Mislim da je jedan od mojih kvalitera i ta igra nogama. Kao čovek, Blagojević je miran, odmeren, željan dokazivanja, uvek nađe motivaciju da se dokazuje i to je ono što ga gura kroz karijeru. Nadam se da ćemo sledeće sezone navijače konačno obradovati nekim trofejom'', optimista je Milošević, a ceo njegov intervju možete da vidite OVDE.
☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷
Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na fudbal, kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.
Čitavu ponudu klađenja na fudbal i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.
1 Komentara
Kendrick Nunn
Zamisli ti njega šta kaže, dobro sam branio u utakmici gde je primio 6 golova Ooooo Putine budi precizan