Mat u tri poteza, Zvezda vodi u Bačkoj Topoli! (POLUVREME)

Autor: Ivan Cvetković
sreda 20.04.2022.
16:46

STARSPORT photo Belgrade Serbia

U prvom poluvremenu drugog kola plej-ofa Super lige Srbije, fudbaleri Crvene zvezde vode protiv TSC-a u Bačkoj Topoli rezultatom 1:0.

Gosti su brzo uspostavili terensku inicijativu i pored jasne želje ekipe Žarka Lazetića da izvrši visoki presing na poslednju liniju "crveno-belih".

U 16. minutu, Zvezda je u praktično tri poteza stigla do gola Filipovića, Kanga je uposlio Kataija koji je probio po levoj strani i uposlio Mirka Ivanića, kojem nije bilo teško da sprovede loptu u mrežu.

Pokušao je TSC da uzvrati preko Banjca, njegov oštar centaršut sa leve strane mogao je napraviti veće probleme gostima, dok je na drugoj strani svoju sreću sa distance neuspešno oprobao Kanga.

Nakon toga, šutirao je raspoloženi za igru Banjac, ali je Borjan bio na pravom mestu i uhvatio loptu.

Promene rezultata do odlaska na odmor nije bilo, pa je Zvezda na dobrom putu da ostvari veoma važnu pobedu u šampionskoj trci.

Ipak, za to je čekaju dugih 45 minuta...