Materijal za Jokića - Dosuđen, pa poništen penal za Zvezdu!

sreda 03.04.2024.
21:03

Nije bitnije uticalo na rezultat, ali će se svakako analizirati.

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Crvena zvezda je večeras u zanimljivoj utakmici na ''Rajku Mitiću'' savladala IMT sa 2:0 i ponovo ima četiri boda prednosti na vrhu tabele u odnosu na drugoplasirani Partizan.

Zvezda je svoje golove davala na početku prvog i na početku drugog poluvremena, pa je delovalo da je do pobede došla rutinski, ali su ''traktoristi'' imali nekoliko vrlo izglednih prilika, pogotovo preko Radočaja, kada je briljirao Zvezdin golman Omri Glazer.

A ono što će u narednom ''Pregledu kola'' na Areni sport sigurno komentarisati sudijski analitičar Zdravko Jokić jeste dosuđen, pa poništen penal za Zvezdu u 65. minutu meča.

Marko Stamenić je uputio loptu u kazneni prostor, Krstić se okliznuo u pokušaju da izblokira taj šut i lopta ga je pritom pogodila u ruku po proceni sudije Milanovića koji je odmah pokazao na belu tačku.

Ali, usledio je poziv iz VAR sobe, Milanović je otišao da pogleda snimak i zatim poništio svoju odluku. U prilogu sa YouTube kanala Arene sport je ta sporna situacija.