Menig: "Svesni smo rezultata, mogli smo mnogo bolje"
Fudbaler Partizana Kvinsi Mening rekao je da je njegova ekipa svesna da je mogla mnogo bolje ove sezone i dodao da crno-beli sada moraju da takmičenje u Super ligi Srbije privedu kraju onako "kako treba".
Povezane vesti
Pazarci se vratili u ''Top 4'', Lemonis porazom debitovao na klupi Nišlija
Navijačima Zvezde se naplaćivalo 700 din, a navijačima Partizana suludih 3000?!
"Prava prvenstvena" utakmica u Lučanima, Spartaku pomogla "šok-terapija"
U TSC-u vide svoje prednosti u odnosu na Zvezdu, probaće da naškode crveno-belima
"Kako da ne, svesni smo svega. Znamo da smo mogli mnogo bolje, jer se sada borimo za treće ili četvrto mesto, a Partizan se uvek borio da bude minimum egal sa 'večitim' rivalom. Ove godine je tako, sledeće se vraćamo jači", rekao je Mening, preneo je danas klub.
Crno-beli su ostvarili treću uzastopnu pobedu, ukupno 20. u ligi i imaju 67 bodova, četiri manje od TSC-a i Čukaričkog na drugom i trećem mestu na tabeli plej-ofa, a šest više od petoplasirane Vojvodine.
"Sada smo u dobroj formi i nadam se da ćemo ovako nastaviti do kraja sezone. Imamo još dve važne utakmice - prvu sa Vojvodinom, koja je blizu nas na tabeli. Međutim, mi moramo prvenstveno da gledamo sebe i kako ćemo mi igrati", rekao je strelac prvog gola na jučerašnjoj utakmici.
Upitan u čemu je bio problem poslednjih meseci, Mening je rekao da sve "dolazi iz glave".
"U fudbalu je sve u samopouzdanju. Ako se osećaš dobro, ti ćeš dobro i igrati. Ako se loše osećaš, to se vidi na terenu... Sada je zaista dobra atmosfera u timu, čim smo se malo vratili. Moramo da privedemo sezonu do kraja kako treba i onda da dobro počnemo novu sezonu", zaključio je Mening.
U sledećem kolu Partizan će u Novom Sadu igrati protiv Vojvodine, dok će takmičenje u Super ligi Srbije završiti na svom stadionu duelom protiv Voždovca.
0 Komentara