18:22

"Crno-beli" upisali još jedan trijumf

FK Partizan
FK Partizan

Fudbaleri Partizana savladali su kao gosti Voždovac rezultatom 3:0 u okviru 18. kolu Super lige Srbije.

Posle terenske inicijative, gosti su prvi i imali priliku da povedu kada je u dva navrata neprecizan bio Menig.

Na drugoj strani uzvratio je Milojević koji je pogodio stativu, da bi ubrzo zatim usledila kazna u 41. minutu kada je Kvinsi Menig pogodio gol Voždovčana.

Nastavak meča izgledao je bitno drugačije, Partizan je sa dva gola u razmaku od samo pet minuta praktično rešio pitanje pobednika.

Prvo je Rikardo Gomeš iskoristio dodavanje Meniga i rutinski savladao Prekovića u 50. minutu, a pet minuta kasnije Danilo Pantić pogađa nakon što se dobro snašao u petercu "zmajeva".

Nakon toga, usledio je nešto mirniji period, Partizan je pretio preko Pantića i Pavlovića, na drugoj strani pokušao je Stanisavljević, ali promene rezultata do kraja meča nije bilo.