Mertensov drugi gol, da li je gotovo?

sreda 28.11.2018.
22:16

Pritisak Napolija na startu drugog poluvremena dao je rezultata. Mertens je drugim golom na meču po svoj prilici rešio pitanje pobednika.

Beta/AP Photo/Jon Super

Nada Crvene zvezde da u nastavku meča sa Napolijem može do povoljnijeg rezultata brzo je ugašena.

Napoli je u uvodnih pet minuta drugog poluvremena imao totalnu inicijativu i vrlo brzo je materijalizovao.

Dubinska lopta Mareka Hamšika prevarila je odbranu Crvene zvezde, Dris Mertens je izbegao ofsajd zamku i nakon toga hitrim korakom došao do pozicije za šut posle kojeg je drugi put na utakmici savladao Milana Borjana.

Napoli je tako u 51. minutu poveo sa 3:0 i reklo bi se da je time pitanje pobednika na "San Paolu" rešeno.