subota 29.10.2022.
17:57

Interesantan duel u Beogradu.

2022 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Fudbaleri Čukaričkog remizirali su Beogradu sa Novim Pazarom rezultatom 2:2 u okviru 17. kola Super lige Srbije.

Gosti su na najbolji mogući način započeli meč, igrao se šesti minut kada je Miloš Mijić doveo svoj tim u vođstvo.

U finišu prvog poluvremena, usledio je odgovor "brđana" pošto je Đorđe Ivanović matirao Kljajića.

Nekadašnji čuvar mreže Partizana bio je nemoćan i početkom drugog poluvremena, penal iz 48. minuta u gol je pretvorio Marko Docić nakon čega se činilo da bi Čuka mogla do pobede.

Tako nije mislio Mijić, sudija Mitić dosudio je i penal za Novi Pazar što je iskusni fudbaler iskoristio i pogodio u 79. minutu.

Nakon remija na Banovom brdu, Čukarički je zadržao četvrtu poziciju sa 31 bodom, dok tri poena manje uz utakmicu više ima Novi Pazar.