Miler upozorio, pa pogodio, Partizan gubi u Talinu! (POLUVREME)

četvrtak 25.11.2021.
17:17

Loše poluvreme za "crno-bele".

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Posle prvih 45 minuta meča između Flore i Partizana u Talinu, rezultat je 1:0 za domaćina.

Nismo videli mnogo toga od igrača obe ekipe, možda je tome kumovao i teren natopljen kišom, ali navijači su sasvim sigurno očekivali više.

Prvo uzbuđenje videli smo na Partizanovoj polovini, šut Milera odbranio je Popović, da bi na drugoj strani uzvratio Jović čiji je udarac izblokiran.

Miler je ušao u još bolju priliku u 40. minutu što kao da je najavilo ono što će se dogoditi u 44. minutu.

Kusk je prebacio odbranu Partizana sa svoje polovine, a Martin Miler je odlično reagovao i glavom savladao nemoćnog Popovića. Treba napomenuti da se on iskrao po levoj strani gde nije bilo Uroševića koji je morao van terena kako bi zaustavio krvarenje na glavi.

Slabo izdanje "crno-belih", treba očekivati oštru reakciju Aleksandra Stanojevića, možda čak i neku izmenu...