Milojević: "Rekao sam da će biti teška utakmica!"

19:14

Prve impresije trenera crveno-belih.

STARSPORT/ Pedja Milosavljevic

Fudbaleri Crvene zvezde trijumfalno su okončali "regularni" deo sezone u Super ligi Srbije.

Lider na tabeli je u poslednjem 30. kolu savladao Železničar iz Pančeva sa 3:0 na svojoj "Marakani" i tako došao do "+7" u odnosu na najvećeg rivala Partizan, koji trenutno igra protiv Čukaričkog na Banovom brdu.

Trener Crvene zvezde Vladan Milojević neposredno po završetku utakmice u izjavi za "Arena sport" televiziju izjavio je da je očekivao jak otpor Pančevaca, te da je utakmica prelomljena ulaskom Kataija koji je rezultirao drugim pogotkom za domaćina.

"Rekao sam da će biti teška utakmica, obično se to tako dešava kada naiđete na organizovanog protivnika. Imali smo malo problema sa drugim loptama i brzim napadima protivnika, ali mislim da smo to rešili na poluvremenu.

Kada igrate ovakve utakmice potrebno je da dajete golove na vreme. Imali smo šanse u prvom poluvremenu, posle nakon ulaska Kataija, na 2:0 utakmica je bila rešena", rekao je Milojević.