Mirčetić: "Partizan? Ako smo pobedili ovako jaku Zvezdu..."
Mladi fudbaler sa dve asistencije odigrao jednu od ključnih uloga u istorijskoj pobedi u Kragujevcu.
Povezane vesti
U Kragujevcu sutra svi navijaju za Mariju, Bandović otkrio šta planira sa Borovinom i Siseom
Zvanično - Radnički se pojačao poslednjeg dana prelaznog roka, Sise za eksplozivniji napad Kragujevčana
Humanitarna nedelja u Kragujevcu - Da Marija pobedi!
Borovina zvanično u Radničkom: ''Došao sam da napadnemo Evropu! Boriću se za ovaj grb, za ovaj grad i navijače!''
Tim iz Kragujevca tako je naneo prvi poraz “crveno-belima” u sezoni, a među zapaženijim pojedincima bio je i krilni napadač Bogdan Mirčetić koji je upisao dve asistencije.
“Još uvek nas drži sve, treba da prespavamo i onda dođemo ovde i pričamo kako je bilo… Svi smo dali 101 posto od sebe, pogodili smo stativu, možda smo zbog toga i nagrađeni. I mi i oni smo imali šanse, bilo je potpuno otvoreno, ali mislim da smo pobedili jer smo dali sve i da nas je Bog nagradio. Nismo pobedili šest mečeva zaredom, ova će pobeda možda biti ključna za nastavak sezone. Daćemo sve od sebe u nastavku sezone”, kazao je Mirčetić nakon utakmice za Zvezdom.
Naredni izazov za Kragujevčane biće Humska i Partizan, klub u kojem je Mirčetić ponikao.
“Biće baš teško, ali treba da se odmorimo i smirimo. Da vidimo prvo na čemu smo… Ako smo pobedili ovako jaku Zvezdu, mislim da imamo šanse protiv Partizana u Humskoj”, smatra Bogdan Mirčetić.
0 Komentara