ponedeljak 26.02.2024.
18:30

Velika pobeda ekipe iz Lučana.

Photo by Nikola Gligic/Starsport.rs ©

Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su ekipu Voždovca rezultatom 2:0 u poslednjem meču 22. kola Super lige Srbije.

Mladost je do pobede došla tek kada su gosti iz Beograda ostali sa igračem manje, pošto je u 51. minutu direktan crveni karton zaradio Flemings.

Domaći su brojčanu prednost iskoristili u 66. minutu kada je Silue, tek pošto je ušao u igru, iskoristio asistenciju Varjačića za 1:0.

Sve je bilo gotovo u 82. minutu kada se Veličković dobro snašao u šesnaestercu i pogodio za konačnih 2:0.

Mladost iz Lučana je tako stigla do sedmog od mogućih devet bodova ovog proleća i skočila na deobu petog mesta sa Radničkim 1923, pa je četvrtoplasirani Čukarički samo tri boda iznad. Voždovac je pao na devetu poziciju posle trećeg vezanog poraza ovog proleća.