''Možda Prucev ima neku rodbinu u Srbiji, pa je odmah dobio pasoš. Mi još čekamo''
Prva reakcija na vest da je mladi Zvezdin fudbaler dobio srpski pasoš.
Povezane vesti
Stigla je iz - Čukaričkog.
Podsetimo, dvadesetogodišnji ruski vezista Jegor Prucev je dobio srpsko državljanstvo posle svega devet meseci od dolaska u Crvenu zvezdu, a ta informacija je iznenadila direktora Čukaričkog Vladimira Matijaševića koji se sada pita kako je moguće da njihovi igrači koji su mnogo duće u Srbiji nisu dobili srpske pasoše.
''Ja ne znam, možda Prucev ima neku rodbinu u Srbiji, pa je odmah dobio pasoš. Mi još čekamo. Imamo Ndiajea koji je u Srbiji preko 10 godina, ja sam ga doveo u Napredak pre 10 godina. Možda da probam da ga usvojim, pa da dobije pasoš, ionako se svi zezaju da mi je sin.
Jutros sam baš pitao Ndiajea u svlačionici da li je dobio pasoš. Šalili smo se na taj račun, sekretar nam je rekao da je pitanje dana kad će ga dobiti i tako je neko vreme'', izjavio je Matijašević za ''Informer''.
Ali, nije Ndijaje jedini.
''Imamo i Ovusua za koga čekamo. Znamo kakva je procedura i za mlade igrače koji dolaze iz Crne Gore. Oni moraju da dokažu da imaju neku rodbinu ovde, možda je tako i sa Prucevim, ja stvarno ne znam kakav je zakon po tom pitanju'', istakao je Matijašević i dodao da pitanje stranaca mora da se rešava ''na višim nivoima srpskog fudbala''.
0 Komentara