Može li jedan od najboljih igrača Superlige da odbije Partizan? "Imponuje interesovanje..."
Partizan, pa četvrti rang u Srbiji, a sada...

Povezane vesti
Ifet Đakovac je ove sezone jedan od najboljih fudbalera Super lige Srbije.
Kod Žarka Lazetića igra sjajno u TSC-u, dokazao je da je neverovatno napredovao i da je spreman i za novi iskorak. Ipak, nigde ne žuri, ima ugovor sa timom iz Bačke Topole sve do 2025. godine, pa je Partizan u malo težoj pregovaračkoj situaciji.
"Svet pogrešno da ne shvati, imponuje interesovanje voljenog mi kluba. Ali, želeo bih odavde u inostranstvo. Smatram se spremnim za odlučujući iskorak u karijeri, igrački i egzistencijalni. Narodski rečeno: pogača i nož su u rukama uprave i, verujem, odabraće najbolje za klub i mene", rekao je Đakovac za "Žurnal".
Kaže i da je zadovoljan ponudom od strane Partizana, ali...
"Jesam, ali meni je i ovde prelepo. Stekao sam donekle prepoznatljivo fudbalsko ime, popularnost. I, što bi se reklo: bolje prvi u selu, nego poslednji u gradu ha, ha..."
Inače, kao omladinac je bio član Partizana, tačnije, bio je i u Teleoptiku gde su se odlučili da sedi na klupi i - pogrešili.
"Nisam želeo da ostanem u Teleoptiku i sedim na klupi. Prednost su imali brojni igrači pod ugovorom s Partizanom, ja neugasivu želju za napredovanjem i iskustvom", rekao je Đakovac.
0 Komentara