Mrkela potvrdio, Zvezda na zimskoj turneji!
Ko će joj biti rivali?

Povezane vesti
Naredna sezona u Srbiji imaće mnogo veći značaj nego sve dosadašnje, jer će novi šampion izboriti direktan plasman u Ligu šampiona, ali će istovremenio biti i specifična zbog velike pauze koja će uslediti od novembra do februara.
Kao što znate, razlog za tako dugu zimsku pauzu je Svetsko prvenstvo u Kataru, a u Crvenoj zvezdi su već napravili plan aktivnosti kojima će njihov tim popuniti taj period.
Na tu temu je za klupsku televiziju govorio sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela i otkrio da će ekipa srpskog šampiona otići na naku zimsku turneju.
''Mi već planiramo šta ćemo raditi u tom periodu. Naravno, bilo bi predugo da polovinom novembra raspustimo igrače, tako da će ekipa sigurno ići na neku mini turneju – 15 dana, gde ćemo igrati utakmice, a gde će to biti još uvek ne znamo. Reagujemo uvek u skladu sa novonastalom situacijom, tako je i sada. Igraćemo 3-4 utakmice posle kraja prvog dela sezone'', izjavio je Mrkela.
Naravno, to bi bila inostrana turneja, možda čak i interkontinentalna...
0 Komentara