Na ''Čika Dači'' padali evrogolovi! Pogledajte i kako je izgledala penal-serija...

subota 11.05.2019.
23:34

Veoma zanimljivo bilo je danas u Kragujevcu u prvoj rundi baraža za ulazak u Superligu.

Screenshoot/YouTube/Prvaliga Srbija

Izvestili smo već tokom popodneva, Radnički je posle penal serije savladao na svom terenu gornjomilanovački Metalac. U regularnom toku meča bilo je 2:2, a Kragujevčani su u penal-seriji ubedljivo slavili sa 4:1 i plasirali se u drugu rundu, u kojoj će gostovati ekipi Inđije. U isto vreme, Inđija je savladala Zlatibor na svom terenu sa 2:1.

Od četiri gola na ''Čika Dači'', posebno efektan bio je volej-udarac Vujasina za vođstvo Radničkog od 1:0 početkom drugog poluvremena, kao i prvi gol za Metalac koji je Ješić postigao u 73. minutu. Bilo je dosta zanimljivih momenata tokom meča, sažetak je u prilogu sa YouTube kanala Prve lige Srbije.