Na pomolu još jedan veliki posao Mladosti - iz Lučana pravo u Španiju!
Stameni defanzivac Nemanja Mićević na ceni.
Povezane vesti
Poslednje kolo Super lige - Zvezda slavi titulu, tri tima strahuju za opstanak
Ništa od Zvezde, Novičić ide u "jedan od najboljih klubova na svetu"?
Naziru se protivnici Partizana i Železničara na startu kvalifikacija za LK - Ko su ''mine'' u žrebu?
''Mobilizacija'' u Kragujevcu, besplatan ulaz na meč odluke protiv Javora!
Ozbiljne prodaje igrača očigledno više nisu rezervisane isključivo za Partizan i Crvenu zvezdu kada se radi u Super ligi Srbije.
Sportski žurnal prenosi da je Mladost iz Lučana blizu dogovora sa Sportingom iz Hihona u vezi prodaje Nemanje Mićevića (23).
Polivalentni Užičanin može pokriti više pozicija u odbrani, mada se najbolje snalazi kao štoper i to je ono što je član Segunde i primetio prilikom skautinga.
Igra levom nogom što je kategorija koja se retko nalazi među štoperima, pa je Sporting očigledno rešio da reaguje i dovede još jednog momka rođenog u Srbiji.
Nedavno je Uroš Đurđević produžio ugovor sa klubom iz Hihona koji se nada ulasku u Primeru, a sada žele da im u tome pomogne i Mićević.
1.jpg)
0 Komentara