22:26
Izvor: Beta

Mnogi su verovali da ćemo gledati reprizu dvomeča sa Gzirom od pre četiri godine, ali...

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Fudbaleri Gzire i Atletik Eskaldesa odigrali su večeras na Malti nerešeno 1:1, u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Gzira je povela u 46. minutu golom Džefersona, a izjednačenje timu iz Andore doneo je Lopez u 65. minutu.

Revanš je na programu sledeće nedelje u Andori, a pobednik ovog dvomeča će u narednom kolu kvalifikacija igrati protiv niškog Radničkog.

Radnički će biti domaćin u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija. Prvi meč je na programu 21. jula, dok se revanš igra sedam dana kasnije.

Osim Radničkog, kvalifikacije od drugog kola će početi i Čukarički. Protivnik ekipe sa Banovog brda biće Rasing Union iz Luksemburga.