Najgore poluvreme od kada je Stanković u Zvezdi?

sreda 03.03.2021.
18:30

To je ocena Zvezdinog šefa struke posle meča sa TSC-om.

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Crvena zvezda je danas savladala TSC u Senti sa 3:1 u 25. kolu Linglong Superlige Srbije, a sva četiri gola postignuta su u drugom poluvremenu, uz dva isključenja, po jedno na obe strane.

Zvezda u prvih 45 minuta nije bila opasna po gol domaćih, a šta trener Dejan Stanković misli o izdanju svog tima u tom delu igre jasno je ilustrovao i na početku drugog poluvremena, kada je izvršio trostruku izmenu (Petrovića, Nikolića i Kataija zamenili su Kanga, Srnić i Pavkov).

Po završetku meča, Stanković je naglasio da je to bilo Zvezdino najgore poluvreme od kada je on na klupi crveno-belih.

''Prvo poluvreme je bilo sigurno najgore od kako sam ja trener. Ispod svakog nivoa! U drugom smo mi bili mi. Stajali smo dobro na terenu, držali distanciju, igrali presing, koliko nam je to dozvoljavala organizovana ekipa TSC-a.

Oni dugo nisu primili gol i sigurno da ih je Mladen Krstajić dobro pripremio. Nismo se povukli posle primljenog gola i crvenog kartona već smo još jače dodali gas i uspeli da okrenemo utakmicu u našu korist'', izjavio je Stanković za TV Arena Sport.