Ekipa Voždovca bolja od Nišlija.

STARSPORT
STARSPORT

Pred ovaj meč novi trener Radničkog, Nenad Lalatović, istakao je da bi bio zadovoljan bodom, ali nije dobio ni to.

Radnički iz Niša je poražen od Voždovca na gostovanju rezultatom 1:0 (0:0) u jednoj veoma tvrdoj utakmici, ispostavilo se da je nešto bolja koncentracija bila na strani domaćina.

U prvom poluvremenu bez mnogo šansi, nije bilo ni dobrih udaraca ka golu, praktično dva udarca u okvir gola nije nešto čime treba da se ponosimo.

Nastavak je doneo bolju igru Voždovca, a u 71. minutu su stigli do gola preko Milovića. Mijailović je izveo slobodan udarac, Miloš Milović je bio na pravom mestu za 1:0.

Radnički bolji do kraja, Ajdar je imao jednu šansu, Lalatović je zagrmeo par puta sa klupe, ali ništa nije vredelo, Voždovac je stigao do nova tri boda.

Voždovac je osvojio i 20. bod od početka sezone, a Nišlijama slede veliki problemi jer su ostali na samo 9 posle 11 odigranih mečeva.