Ne tako davno Mačva je izbacila i Zvezdu
Ovo večeras nije najveći uspeh Šapčana u istoriji.
Povezane vesti
Derbi na ''Lagatoru'' bez pobednika i lepe reči koje su Šapčani i Lozničani uputili jedni drugima posle meča
Omega Roberts i Naemeka Ađuru igraju u petom rangu Srbije
Mačvi samo bod sa igračem više, Nađ imao uspešan debi na klupi FAP-a
Drama i na ''Marakani'', Šapčanima poništen penal u poslednjim sekundama, a onda je Grafičar u penal-seriji ostvario istorijski uspeh!
Fudbalski praznik u Šapcu začinjen je velikom pobedom Mačve pred punim tribinama nad favorizovanom ekipom Partizana i plasmanom u osminu finala Kupa Srbije.
Šapčani su zasluženo trijumfovali sa 2:0, golovima Ergelaša u 15. i Nikolića u 64. minutu meča i tako podsetili na istorijski uspeh kluba iz 2018. godine.
Tada je Mačva, takođe na stadionu u Šapcu, eliminisala Crvenu zvezdu i plasirala se u polufinale Kupa, pa će ove sezone biuti u prilici da ponovi nešto slično.
Mačva je tog marta 2018. godine savladala Zvezdu boljim izvođenjem penala sa 5:4, pošto je u regularnom toku meča bilo 0:0, a u prilogu sa YouTube kanala Crvene zvezde su detalji sa te utakmice.
Pre Zvezde, Mačva je izbacila i Bačku i Spartak, takođe posle penal-serija, a u finalu je zaustavljena u dvomeču protiv Mladosti iz Lučana. U prvom meču u Šapcu je bilo 1:1, a u revanšu su Lučanci slavili sa 4:0 i plasirali se u finale, gde su poraženi od Partizana sa 2:1.
0 Komentara