Nedeljković: "Najbolji smo tim u Srbiji i pokazaćemo to"
Zvezda se okreće domaćim takmičenjima.
Povezane vesti
Nije samo Napredak, i Železničar doveo pojačanje iz Zvezde!
Priča o Ailtonu, izgubljenom "Torjagerkanoneu" i povratku posle 18 godina
Istina o čuvenom skidanju dresova igrača Zvezde: "Ako su tražili od mojih saigrača, skidam i ja"
Zvezdan Terzić o opciji povratka na čelo FSS: ''Meni je to oteto kad sam proteran iz Srbije...''
Fudbaler Crvene zvezde Kosta Nedeljković rekao je danas da će subotnja superligaška utakmica protiv Spartaka biti jedna od najvažnijih u ovoj polusezoni.
"Ovo je sigurno jedna od najvažnijih utakmica u Super ligi kada je reč o dosadašnjem delu sezonu, jer gostujemo dobroj ekipi u momentu kada je egal sa bodovima što se tiče večitog rivala, i samo par dana ranije u odnosu na derbi", rekao je Nedeljković, prenosi klub.
Posle završetka takmičenja u Ligi šampiona, crveno-beli se okreću domaćem prvenstvu. Prvi naredni rival biće im Spartak u Subotici, u subotu od 16 sati, a potom će u sredu gostovati Partizanu.
"Želimo da sa dva dobra rezultata odemo na pauzu", rekao je Nedeljković.
Nedeljković, koji će u subotu napuniti 18 godina, rekao je da je Liga šampiona bila veliko iskustvo za njega.
"Mislim da je čitav tim odigrao bez straha i da nam je falilo malo više sreće da se neke utakmice završe u našu korist. Sada je to iza nas, a fokus je na osvajanju titule. Najbolji smo tim u Srbiji i pokazaćemo to", zaključio je on.
0 Komentara