Nemanja Tomić kao u najboljim danima, evrogolovi kao na traci, Radnički ubedljiv protiv OFK-a!

08:30

Nekadašnji reprezentativac blista ove zime na pripremama, sjajna uvertira za proleće.

fkradnicki.com/Nenad Kotlajić

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog, lideri na tabeli Prve lige Srbije, ostvarili su novu pobedu na zimskim pripremama.

U pretposlednjoj kontrolnoj utakmici, Radnički 1923 je na pomoćnom terenu stadiona ''Čika Dača'' savladao ekipu OFK Beograda rezultatom 3:0.

Ponovo je briljirao Nemanja Tomić, koji je, kao i protiv Jagodine pre četiri dana, postigao novi evrogol. Igrao se 65. minut meča, Tomić je sa distance uputio neodbranjivi projektil i ''pocepao'' mrežu gostiju. Pet minuta pre toga Tomić je izveo i lep lob udarac, ali tada je prečka spasila Jagodince.

Pomenuti Tomićev pogodak bio je drugi na ovom meču, prethodno je Radnički poveo u 15. minutu golom Varjačića iz jedanaesterca, a konačnih 3:0 postavio je Uroš Vidović u 76. minutu utakmice.

Generalnu probu za drugi deo sezone Kragujevčani će imati u subotu od 13 časova kada će na glavnom terenu ''Čika Dače'' odmeriti snage sa Partizanovom filijalom, Teleoptikom.