Nije samo Kovač, Partizan sprema dolazak još jednog Zvezdinog deteta?
"Crno-beli" žele da pojačaju napad.

Povezane vesti
Partizanov prelazni rok UŽIVO - Otišao još jedan defanzivac, kako izgleda igrački kadar crno-belih pred start sezone?
''Taki'' Nikolić: ''Žao mi je što se završilo ovako, ali znate već ono...''
Andrej Kostić: ''Oduševljen sam ekipom Partizana, imamo ozbiljan kvalitet za velike stvari!''
AEK-u se povredio jedan od najboljih pred Partizan
Činjenica da je Kovač prošao mlađe kategorije Crvene zvezde nije sprečio "crno-bele" da krenu po potpis mladog reprezentativca Bosne i Hercegovine, a tome svedoči interesovanje za još jednog fudbalera koji je ponikao u Zvezdi.
Sport klub preneo je informaciju da Partizan razmatra transfer napadača Železničara iz Pančeva Lazara Romanića (26).
Isti izvor navodi da oko angažovanja Romanića i dalje stoji upitnik, dok je izvesno da će Partizan pojačati vezni red Kovačem iz Čukaričkog.
Potpis ugovora predviđen je po povratku ekipe iz Švajcarske, gde u četvrtak igra revanš trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv Lugana.
Romanić ima sjajan početak sezone u Super ligi Srbije gde je na tri utakmice postigao dva gola, dok je prethodne sezone na 35 nastupa u elitnom rangu srpskog fudbala upisao osam pogodaka.
Rođeni Kragujevčanin je pre dolaska u Pančevu nastupao za Lamiju gde je proveo punih pet godina, a tokom perioda u Crvenoj zvezdi bio je na pozajmicama u OFK Beogradu i Borcu iz Čačka.
2 Komentara
Sikter bre lopuzo kriminalna.
VAZURO DA NISI PORANIO !? NAPOLJE IZ KLUBA.
IDIOTSKA ,,UPRAVA"
VAZURO SAD JE SVE KASNO ! SIKTER BRE IZ KLUBA