Nije samo plata, Makabi od Zvezde traži milionsko obeštećenje za Bahara!
Trener već dao svoj pristanak, čeka se reakcija kluba iz Haife.

Povezane vesti
INTERVJU - Miloš Ninković: "Želja je da Zvezdu vodim i sa klupe, Liga Evrope pre Lige šampiona!"
Terzić se "izleteo" s pojačanjem, pa pričao o Arnautoviću, Dmitroviću, Maksimoviću: "Glazer ne može iz Izraela"
Vladan Milojević: "U prelaznom roku je sve moguće... Sremčević? Neki plate i više, pa se igrači ne pokažu"
Zvezda počinje pripreme - Nema reprezentativaca, Veljković je tu
Sasvim je izvesno da će trener Makabija iz Haife Barak Bahar od naredne sezone voditi Crvenu zvezdu.
Detalji o tome izašli su još pre nekoliko nedelja, juče je stigla nova vest koja potvrđuje tu informaciju uz pojedine finansijske detalje, ali izgleda da će "crveno-beli" morati još dublje da zavuku ruku u džep.
Izraelski "Walla" preneo je da će predsednik Makabija Jakov Šahar tražiti čak 1.000.000 evra za obeštećenje Bahara.
Iako se prethodno govorilo o sumi od 600.000, apetiti su očigledno pronašli imajući u vidu veliko interesovanje koje je pokazao i Olimpijakos.
Bahar će u Zvezdi imati godišnju platu od 1.200.000 evra što će ga učiniti najplaćenijim trenerom u istoriji srpskog fudbala, dok će u slučaju plaćanja obeštećenja Izraelcima postati i najskuplji.
Nema šta, aktuelni šampion Srbije se uveliko sprema za izgledno učešće u Ligi šampiona naredne sezone.
0 Komentara