ponedeljak 03.10.2022.
18:00

Veoma zanimljiv meč u Beogradu.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Fudbaleri Čukaričkog remizirali su na Banovom brdu protiv Radničkog iz Niša rezultatom 2:2 u poslednjem meču 13. kola Super lige Srbije.

Domaćin je poveo već u 10. minutu kada je, posle prekršaja Rosića koji je sudija Ivković okarakterisao kao kazneni udarac, sa bele tačke pogodio Marko Docić.

Radost "brđana" trajala je tek 12 minuta pošto je toliko bilo potrebno Saši Jovanoviću da preciznim udarcem sa oko 20-ak metara matira Belića.

Drugo poluvreme obeležila je ofanziva Čukaričkog koji je u više navrata pretio preko Ivanovića i Badamosija, ali je Rosić odličnim intervencijama uspevao da odbrani gol svoje ekipe.

Ipak, nemoćan je bio u 86. minutu kada je posle odbijene lopte od udarca Badamosija na loptu natrčao Stefan Kovač i doveo Čuku u novo vođstvo.

Ni to nije bilo sve u Beogradu, dva minuta kasnije Kovačević je skrivio penal nad Štulićem, a siguran sa penala bio je Aleksandar Pejović.

Ekipa Čukaričkog nalazi se na trećoj poziciji sa 26 bodova, dok je Radnički 11. sa 13 osvojenih bodova.