20:58

Rutinska pobeda "crno-belih".

STARSPORT
STARSPORT

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Radničkog sa 2:0 u okviru 31. kola Superlige Srbije.

Aleksandar Stanojević je morao da izvrši dve promene u sastavu neposredno pred početak meča, pa je umesto povređenog Svete Markovića od prvog minuta nastupio Bojan Ostojić, dok je zbog pravila o bonusima mesto Vladimira Stojkovića na golu zauzeo Aleksandar Popović.

Posle dobre šanse Vujačića, potom i Ostojića, "crno-beli" su zapretili preko Asana koji je iz drugog pokušaja u 44. minutu doneo svom timu vođstvo.

Partizan je apsolutnu inicijativu krunisao još jednim golom.

Igrao se 58. minut kada je Filip Holender iskosa sa desne strane pogodio drugi ugao Kojićevog gola.

Mogao je domaćin do još ubedljivije pobede, Stevanović je u finišu bio sebičan i loše gađao, da bi nakon toga odličnu priliku propustio i Pavlović.

Na kraju, sigurna pobeda Partizana koji se učvrstio na drugoj poziciji sa 77 bodova, dok je Radnički 12. u Superligi sa 38 bodova.