Biće to repriza dvoboja od pre četiri godine.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Fudbaleri niškog Radničkog igraće u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Gzire junajted sa Malte.

To je epilog dvomeča koji su Maltežani u prvom kolu imali protiv šampiona Andore Atletik Eskaldesa.

Prva utakmica na Malti pre sedam dana bila je završena bez pobednika, rezultatom 1:1, a večeras je u revanšu u Andori regularnih 90 minuta završeno bez golova, pa se ušlo u produžetke.

Gol koji je Gziru odveo u drugo kolo postigao je Džeferson u 105. minutu, za konačnih 0:1 u revanšu.

Prva utakmica drugog kola igraće se 21. jula, Gzira će biti u ulozi domaćina, a sedam dana kasnije je revanš u Nišu.

Pre četiri godine Radnički je lako izašao na kraj sa Gzirom, na ''Čairu'' je slavio sa 4:0, a na Malti sa 1:0.