Ništa od povratka u Šumadiju, Šerbečić ostaje u Sarajevu

Autor: Ivan Cvetković
četvrtak 13.02.2025.
10:15
Izvor: Sportske.net

Kragujevčani se nadali, ali...

Nenad Kotlajic/Radnicki1923
Nenad Kotlajic/Radnicki1923

Povezane vesti

Radnički iz Kragujevca je u finišu prelaznog roka uspeo da završi dva izuzetno važna potpisa, ali sva je prilika da trećeg kojem su se u u srcu Šumadije pomalo nadali neće biti.

Naime, defanzivac Besim Šerbečić (26) se po svemu sudeći neće vratiti u Radnički, uzevši u obzir da je odlučio ostati u matičnom Sarajevu odakle je i stigao među redove srpskog superligaša na početku sezone kao pozajmljen igrač.

Šerbečić se vratio u Sarajevo gde je propustio veći deo priprema zbog povrede, radio je odvojeno od ostatka ekipe, a mediji u BiH prenose da šef struke Zoran Zekić ne računa na centralnog defanzivca u nastavku sezone.

U prvom delu sezone u dresu Radničkog odigrao je devet utakmica u Super ligi i postigao jedan gol, a bio je starter i u kvaliifkacijama za Ligu konferencija protiv Mornara iz Bara.

U Kragujevac je stigao kao izričita želja Feđe Dudića, ali sva je prilika da će ovoga puta ostati u Sarajevu.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke