petak 20.11.2020.
22:29

Radnički igrao bez najiskusnijih, ali pobedio.

fkradnicki.com/Nenad Kotlajić

Pobeda Radničkog iz Kragujevca na poslednjoj utakmici ove godine na"Čika Dači" danas protiv Budućnosti iz Dobanovaca sa 2:0 (1:0) iako su domaći igrali bez nekoliko standardnih fudbalera.

Povređeni Avram, suspendovani Ćirović, ali i izostanak Marka Mirića, Stevana Kovačevića i Nemanje Tomića, pa i trenera Aleksandra Linte su napravili problem domaćima koji su izašli na kraju kao pobednici i što je bitnije, jesenji šampioni.

Prvi gol smo videli u već u 9. minutu kada je Rađen iskoristio upotrebljiv centaršut Varjačića i poslao loptu u mrežu.

Drugi je usledio u 69. minutu, tada je Slađan Nikodijević svojim novim golom nakon asistencije Ognjena Ilića postavio konačnih 2:0.

U drugom meču današnjeg dana IMT je bio bolji od Dubočice sa 3:1, golove za domaće su postigli Terzić, Fofana i ponovo Terzić, dok je za goste bio strelac Stanković.