Nova Zvezdina devetka - Da vam je neko pričao, ne biste mu verovali, ali...
Jedna asocijacija je neizbežna, bez obzira na boje!
Povezane vesti
Doskorašnji napadač Crvene zvezde Milan Pavkov već uveliko nastupa za saudijsku Al Fejhu, odigrao je već tri utakmice u novom klubu, starter je, ali još uvek čeka na svoj prvi gol u dresu ekipe koju sa klupe vodi Vuk Rašović.
Za to vreme, Crvena zvezda je tražila svoju novu ''devetku'' i na kraju odlučila da ovaj dres ponese mladi i talentovani Jovan Mijatović, 17-godišnji momak koji je sezonu započeo u Grafičaru.
Navijači su očekivali neko atraktivnije i iskusnije pojačanje, stigao je Kalifa Kulibali, ali on Zvezdi za sada ne donosi ništa konkretno, pa sada izgleda mladi Mijatović treba da ''vadi kestenje iz vatre''.
Bilo kako bilo, Zvezdinu ''devetku'' u nastavku sezone nosiće upravo Mijatović i kada ovako pogledamo taj njegov dres, odmah nam je prva asocijacija jedan drugi Mijatović, naravno Peđa i njegova prečka koju je na Svetskom prvenstvu 1998. godine pogodio protiv Holandije.
Peđa je, bez obzira na taj promašaj, ostvario veliku igračku karijeru, od Budućnosti, preko Partizana, Valensije, Real Madrida kome je svojim golom istete 1998. godine doneo i titulu prvaka Evrope na koju su Madriđani čekali 32 godine, od finala sa Partizanom 1966.
Naravno, još je prerano za pitanje da li će i Zvezdin Mijatović dostići te visine, ne treba momku stavljati odmah veliki teret na leđa, ali i sama činjenica da je obukao Zvezdinu devetku znači i ogromno poverenje, ali i teret koji je ovaj momak očigledno spreman da ponese.

-

-
0 Komentara