21:14

Posle ispadanja iz Kupa Srbije, još jedan meč bez pobede.

Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

Ekipa TSC-a, našeg predstavnika u Ligi Evrope, sve je dalje od vrha superligaške tabele, posle još jednog kiksa u šampionatu Srbije.

Fudbaleri Voždovca i TSC-a odigrali su večeras u Beogradu nerešeno 1:1, u meču 12. kola Superlige Srbije.

Poveo je TSC golom Saše Jovanovića u 65. minutu, da bi izjednačenje Voždovcu doneo Borisav Burmaz golom iz penala u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Voždovac je na četvrtom mestu sa 17 bodova, a TSC je na trećoj poziciji sa četiri boda više, ali i čak sedam manje od vodećeg Partizana i tri od drugoplasirane Crvene zvezde koja je ranije večeras savladala Javor Matis na svom terenu sa 3:2.

U sledećem kolu, Voždovac će gostovati Partizanu, dok će TSC dočekati Novi Pazar.