Novi Pazar i AdmiralBet spremni za derbi, a vi?
Sve je spremno za spektakl, nedostajaće samo navijači...

Povezane vesti
U nedelju od 17 časova na Džaizkoin areni sastaće se dve trenutno prvoplasirane ekipe u Superligi Srbije, aktuelni lider Novi Pazar i drugoplasirana Crvena zvezda koja je petrostruki uzastopni šampion države.
Biće to derbi 11. kola Superlige uoči kog Pazarci imaju sedam pobeda u nizu, ukupno 21 osvojen bod, jedan više od Zvezde koja ima i dva meča manje.
Pazarci igraju sjajno ovog leta pod vođstvom trenera Vladimira Gaćinovića, puni su samopouzdanja, ali i veoma motivisani da se Zvezdi revanširaju za prošlogodišnje ubedljive poraze, pogotovo onaj u polufinalu kupa od 8:0.
Zvezda je, s druge strane, prilično uzdrmana posle promene trenera i bolnih evropskih poraza od Makabija iz Haife, a onda i Monaka pre dve večeri. Zbog toga i crveno-beli silno žele pobedu u Novom Pazaru da se vrate u šampionski ritam, pa sve to ovom meču daje dodatnu draž i epitet pravog derbija.
Nažalost, neće biti navijača na tribinama, jer Pazarci i dalje izdržavaju kaznu iz prošle sezone, ali na terenu očekujemo izvanrednu predstavu, na nivou dva prvoplasirana kluba u ligi.
I AdmiralBet će biti na licu mesta, a kao što možete da vidite, stadion u Novom Pazaru je osvanuo u novom ruhu.
0 Komentara