Novi Pazar pobedio u Sarajevu

subota 04.09.2021.
22:25
Izvor: Sportske.net, Beta

Super liga Srbije biće nastavljena 10. septembra, a Novi Pazar dva dana kasnije, u okviru osmog kola, gostuje Kolubari iz Lazarevca.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas u prijateljskoj utakmici u Sarajevu istoimenog domaćina rezultatom 3:2.

Na Stadionu "Asim Ferhatović Hase", Sarajevo je povelo golom Mersudina Ahmetovića u 10. minutu, a na poluvremenu je bilo 1:1 jer je u 29. minutu izjednačio Tamirlan Džamalutdinov.

Luka Ratković u 55. i još jednom Džamalutdinov u 65. minutu doneli su Pazarcima dva gola prednosti, da bi Dal Varešanović u 89. minutu iz jedanaesterca postavio konačnih 2:3.