Novi potpis u Pazaru, uz poruku: ''131 dan čekanja je gotov!''
Očekuje se spektakl u sredu.
Povezane vesti
FSS ima novog predsednika Stručne strukovne organizacije sudija
Mačva startovala remijem na Zlatiboru, ''radilica'' ostaje u timu!
Sportske saznaju - Nenad Lalatović stiže u Surdulicu!?
''Radnički je ovo grad'' - Kragujevčani na originalan način promovišu nove dresove, večeras je prva pripremna utakmica
Dva dana uoči derbija protiv kragujevačkog Radničkog (sreda, 18 časova), Pazarci su završili još jedan važan posao kada je u pitanju sve kvalitetniji tim kojim raspolaže trener Vladimir Gaćinović.
Pazarci su danas zvanično potvrdili da je vezista njihovog tima Togbe Skima produžio saradnju do 30. juna 2028. godine.
''Skima je u Novi Pazar stigao leta 2024. i svojim igrama pokazao da je važan oslonac tima. Upravo zbog sjajnih nastupa, klub mu je ponudio poboljšane uslove i produženje ugovora, čime klub potvrđuje strategiju očuvanja kontinuiteta i ulaganja u mlade talente.
Togbe, verujemo da su pred tobom godine ispunjene pobedama i velikim uspesima u plavo-belom dresu!'', poručuju iz Novog Pazara.
Još jedna važna informacija za navijače Novog Pazara je da je klub izdržao suspenziju i da će se utakmica protiv Radničkog igrati pred publikom.
''131 dan čekanja je gotov! Gradski stadion – ponovo otvoren za sve!
Posle više od 4 meseca vraćamo se svi tamo gde pripadamo – na tribine!
Derbi zapadne Srbije!
Rivalstvo koje traje decenijama i meč sa posebnim značajem.
Sreda, 18:00h
FK Novi Pazar - FK Radnički 1923
Napunimo stadion do poslednjeg mesta, neka plavi osete snagu svog grada!
Konačno – svi na stadion!'', ističe se u još jednoj današnjoj objavi iz Novog Pazara.
☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷
Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na košarku, tu su i poeni igrača , kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.
Čitavu ponudu klađenja na košarku i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.
0 Komentara