nedelja 23.01.2022.
22:25

Igraju sasvim solidno iako su poslednjeplasirani u domaćem prvenstvu.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Ekipa Radničkog iz Kragujevca je i drugi put remizirala na pripremama u Antaliji, ovoga puta protiv Visle Ploh iz Poljske - 2:2.

Već posle dva minuta utakmice ekipa Visle Ploh je stigla do prednosti preko Bartoša Žneka koji je postigao prelep gol sa distance, a onda su gosti duplirali prednost preko Rasaka koji je iz slobodnog udarca savladao golmana Lukića.

Radnički je uspeo da smanji zaostatak na neverovatan način, posle prekida Nemanje Tomića lopta je zakačila Rasaka, koji je prethodno postigao gol za svoj tim. Ovoga puta je uspeo da ga postigne i za Radnički.

U nastavku meča oba trenera su menjala, a izabranici Zorana Milinkovića su uspeli da stignu do drugog gola.

Igrao se 62. minut kada je Borisav Burmaz uspeo da izjednači rezultat i to nakon greške golmana Bartolomeja Gradeckog.

Radnički: Lukić, Varjačić, Blagojević, N. Kovačević, Filipović, Brnović, Milisavljević, Ilić, Tomić, Trifunović, Ubiparip. U drugom poluvremenu šansu su dobili: Raičević, Milanović, Janković, Pecelj, U. Vidović, M. Vidović, S. Kovačević, Jovanović, Ristović, Burmaz, Andrić.