četvrtak 23.02.2023.
16:21

Radnički jako loš u Kruševcu.

FK Radnički Niš

Fudbaleri Napretka savladali su Radnički iz Niša na svom terenu sa 2:0, u prvoj utakmici 23. kola Superlige Srbije.

To je prvi trijumf za Napredak protiv Radničkog u Kruševcu posle 2018. godine.

Kod Kruševljana je dobro delovala "šok terapija" posle tri uzastopna poraza bez datog gola, pa je danas novi trener Dragan Perišić debitovao pobedom, kojom je Napredak na tabeli preskočio baš Radnički i sada je 11. sa 22 boda, koliko ima i niški tim na 12. mestu.

Sve vredno pomena na ovom meču desilo se u drugom poluvremenu. Napredak je u tom periodu bio značajno bolji i zasluženo je slavio.

Igrao se 54. minut kada je Andrić igrao rukom u svom kaznenom prostoru, a sudija Šegrt ga je isključio i pokazao na belu tačku. Precizan sa 11 metara bio je Sarić minut kasnije, za 1:0.

U 64. minutu je i Napredak ostao sa igračem manje, zbog drugog žutog kartona Putinčanina, ali samo minut kasnije bilo je 2:0. Bastajić je dobio odličan pas u prazan prostor, izašao sam pred Rosića i zakucao loptu u njegovu mrežu.

Napredak je, dakle, "uzeo vazduh", konačno je pobedio i to velikog rivala iz Niša, dok Radničkom i Nenadu Lalatoviću ostaju veliki problemi, jer sa ovakvom igrom će im plej-of ostati nedosanjani san.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta bonus za kazino, a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci sportske.net dobijaju 500 dinara više.