Obiora Odita napustio Javor, igraće i za peti srpski klub!
Klubove menja, ali u Srbiji ostaje i dalje.
Povezane vesti
UŽIVO - Letnji prelazni rok u Super ligi! Transferi, sastavi timova i ''lične karte'' klubova
Železničar ne staje - Došlo i drugo letnje pojačanje, štoper iz Bazelove akademije
U Kragujevcu ne staju, promene na svim nivoima, a najnovija je - Dejan Joksimović!
Železničar doveo Čelsijevog pitomca kao prvo letnje pojačanje!
Nekadašnji napadač Partizana, Nigerijac Obiora Odita ne namerava da okači ''kopačke o klin''.
Iako ima već 39 godina, Odita će i sledeće sezone igrati na ovdašnjim terenima, ali ne u dresu Javor Matisa sa kojim je nedavno izborio plasman u Superligu.
Odita će ostati u Prvoj ligi Srbije, gde će naredne sezone braniti boje Železničara iz Pančeva.
To će biti njegov peti klub u Srbiji tokom dve decenije igračke karijere, posle Partizana, Voždovca, Mladosti iz Lučana i Javor Matisa.

0 Komentara